PROCEDURY I REGULAMIN

PROCEDURY ZACHOWANIA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

REGULAMIN BIBLIOTEKI

PROCEDURY I REGULAMIN WYPOŻYCZEŃ PODRĘCZNIKÓW

Każdy uczeń otrzyma komplet podręczników i ćwiczenia. Każdy podręcznik ma swój numer, który należy spisać w domu na kartce (imię i nazwisko, nazwa przedmiotu i numer z podręcznika). Taką kartkę należy oddać wychowawcy do 15 września. Każdy uczeń zobowiązany jest do podpisania podręczników według tabeli w nim zamieszczonej i owinięcia ich, aby nie uległy zniszczeniu.

PROCEDURY I REGULAMIN WYPOŻYCZEŃ KSIĄŻEK

Uczniowie mogą wypożyczać książki do domu, jednak nie mogą mieć swobodnego dostępu do półek, w związku z tym, uczniowie mogą drogą elektroniczną wysyłać zapytanie o dostępność danej książki lub skorzystać z formy elektronicznej, które wiele wydawnictw oferuje. Lektury będą przeze mnie rozdawane w klasach. W bibliotece może przebywać tylko jedna osoba.

Jeżeli uczeń będzie zwracał książkę do biblioteki musi do niej włożyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem i oddać w bibliotece, gdzie przejdzie 2-dniową kwarantannę.