• Odwiedziny: 561974

WYBORY DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 30 września 2013 roku przeprowadzono wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum na rok szkolny 2013/2014.

Wybory odbyły się zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego. Kampania wyborcza trwała w tygodniu poprzedzającym głosowanie. Na gazetce samorządowej kandydaci umieszczali swoje plakaty wyborcze. Uczniowie mogli więc zapoznać się z ich sylwetkami i programami wyborczymi. Na gazetce zamieszczono również informacje o sposobie przeprowadzenia głosowania. W dniu wyborów nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała Komisja Wyborcza w składzie pani Ewa Ardeli (nauczyciel matematyki), pani Monika Szydłowska (sołtys wsi Topólka), Damian Pawlak (klasa I a), Kamil Skrzypczak (klasa I b), Aleksandra Ratajczak (klasa II a), Kornelia Konieczna (klasa II b), Daria Gierlik (klasa III a), Weronika Wachowiak (klasa III b).

Do Rady Samorządu Uczniowskiego kandydowało 8 uczniów. W wyborach swoje głosy oddało 105 uczniów (w tym 3 głosy okazały się nieważne). Po podliczeniu głosów przez Komisję Wyborczą do Rady Samorządu Uczniowskiego weszli:

Julia Frycz – klasa III b

Julia Małecka – klasa III b